• Liderzy szkolni

• 9.03.2020r.
          • Koszulka Lidera dla Alana Piechnika

Koszulka Lidera dla Alana Piechnika

W tym tygodniu Koszulkę Lidera otrzymał Alan Piechnik z klasy 3c. Alan zdobył już 46 medali w pływaniu! Gratulujemy

• 28.02.2020r.
          • Uczniowie z kl. 3d z Koszulkami Lidera

Uczniowie z kl. 3d z Koszulkami Lidera

W tym tygodniu Koszulkę Lidera otrzymali uczniowie z klasy 3d: Lena Gapińska (zebrała najwięcej pieniędzy wśród wolontariuszy z Wągrowca), Martyna Ślósarczyk oraz Jakub Zawadzki. Lena i Martyna zbierały pieniądze po raz drugi, natomiast Jakub po raz trzeci

• 18.02.2020r.
          • Natalia Grzemska nowym Liderem

Natalia Grzemska nowym Liderem

W tym tygodniu Koszulkę Lidera otrzymała Natalia Grzemska z kl. 8c. Natalia wzięła udział w licznych wojewódzkich konkursach przedmiotowych - etap szkolny: język polski, język angielski, chemia, matematyka oraz etap rejonowy: język polski i chemia.

• Ewa Krysztofiak kolejnym Liderem

Ewa Krysztofiak kolejnym Liderem

W ubiegłym tygodniu Koszulkę Lidera otrzymała Ewa Krysztofiak z kl. 8a. Ewa zdobyła indywidualnie dwa złote medale w kategorii 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem grzbietowym podczas Mikołajkowych Zawodów Sportowych.

• 24.01.2020r.
          • Koszulki Lidera

Koszulki Lidera

W tym tygodniu Koszulkę Lidera otrzymały: Matylda Ciszewska z 4a, Emilia Zmudzinska 7c oraz Anna Rolewska z 7c. Uczennice przyłączyły się do akcji "Daj Włos" Fundacji Rak'n'Roll.

• 17.01.2020r.
          • Pierwsi Liderzy w roku 2020

Pierwsi Liderzy w roku 2020

Pierwszymi Liderami w roku 2020 zostali: Dawid Kołsut, Malwina Fronczak oraz Sandra Sroczyńska (wszyscy z klasy 1b). Uczniowie otrzymali wyróżnienie w XIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym EKO IMPRESJE' 2019.

• Ostatni Lider w roku 2019

Ostatni Lider w roku 2019

Ostatnią osobą, która w minionym roku kalendarzowym otrzymała Koszulkę Lidera była Natalia Grzemska z klasy 8c. Natalia została laureatką XIII Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego dla uczniów klas VII i VIII Szkół Podstawowych.

• 11.12.2019 r.
          • koszulki Lidera

koszulki Lidera

W tym tygodniu Koszulki Lidera za pierwsze miejsce w Szkolnym Karaoke otrzymali:

W tym tygodniu Koszulkę Lidera otrzymali następujący uczniowie:
            Adam Paszek z klasy 6B, Maksymilian Jarzębowski 6B, Maksymilian Sadłowski 3c, Franciszek Jaroszewski 5c, Antoni Jaroszewski 3b, Marcel Pankowski 6f.
            Chłopcy zajęli I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach w Pływaniu. Gratulujemy.
        • 6.11.2019r.
          • Koszulka Lidera dla drużyny

Koszulka Lidera dla drużyny

W tym tygodniu Koszulkę Lidera otrzymały:
            Agata Przysiek 5b, Pola Szymańska 3a, Oliwia Szumlicz 6f, Magdalena Grabicka 6f, Zuzanna Chomko 6g, Iga Biskup 6g. Dziewczynki zajęły II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach w Pływaniu. GRATULUJEMY.
        • 16.10.2019r.
          • Koszulka Lidera dla Nataszy Patelskiej

Koszulka Lidera dla Nataszy Patelskiej

W tym tygodniu Koszulkę Lidera otrzymała Natasza Patelska z klasy 3a. Natasza wygrała wybory do Małego Samorządu i została jego przewodniczącą. Gratulujemy

• 8.10.2019r.
          • Amelia Hermańska z Koszulką Lidera

Amelia Hermańska z Koszulką Lidera

W tym tygodniu Koszulkę Lidera otrzymała Amelia Hermańska z klasy 6c. Amelia zajęła pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Cystersach, a także otrzymała stypendium burmistrza za wyniki w nauce.

• 1.10.2019r.
          • Koszulka Lidera dla Maksymiliana Sadłowskiego

Koszulka Lidera dla Maksymiliana Sadłowskiego

W tym tygodniu, za zajęcie pierwszego miejsca na dystansie 25m stylem dowolnym podczas IX Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca,  Koszulkę Lidera otrzymal Maksymilian Sadłowski z klasy 3c. Gratulujemy.

• 24.09.2019r.
          • Dawid Nowicki z Koszulką Lidera

Dawid Nowicki z Koszulką Lidera

W tym tygodniu, za zajęcie pierwszego miejsca w Powiatowym Konkursie Szachowym, Koszulkę Lidera otrzymał  Dawid Nowicki z klasy 8D.

• 16.09.2019r.
          • Pierwszy Lider w roku szkolnym 2019/2020

Pierwszy Lider w roku szkolnym 2019/2020

W tym tygodniu Koszulkę Lidera otrzymała Nikola Wiertel z klasy 7d. Nikola zajęła pierwsze miejsce w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca.